Несанкціоноване будівництво пошкодило парк "Подільські товтри"

Несанкціоноване будівництво пошкодило парк "Подільські товтри"
Фото: tamtour.com.ua
  • Кам’янець-Подільська прокуратура розпочала кримінальне провадження через несанкціоноване будівництво на території національного природного парку «Подільські товтри»

Кам’янець-Подільська прокуратура виявила факт порушення у сфері охорони довкілля.

Один із суб’єктів господарювання поблизу природного парку «Подільські товтри», проводить будівництво з облаштування системи зрошення культур.

Ця система неправомірно прокладена через земельну ділянку, що входить до природного парку і перебуває під державною охороною.

Сталося умисне пошкодження об’єкта природно-заповідного фонду. Повідомляє прес-служба прокуратури Хмельниччини.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар, за вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статтею 252 КК України.

Проводитиме досудове розслідування слідчий відділ Кам’янця-Подільського. Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також розміру завданої довкіллю шкоди.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up