Остання інформація: 17-річний студент, якого розшукували, знаходиться у Запорізькій області

  • Студент Кам'янець - Подільського коледжу харчової промисловості знайшовся. Але сказали журналістам "20 хвилин" про це лише надвечір. Вдень же поліція запевнила, що про студента жодної звістки немає. 
  • Виявляється, 17-річний юнак весь цей час, що його розшукували, гостював у друзів у Запорізькій області.
Остання інформація: 17-річний студент, якого розшукували, знаходиться у Запорізькій області

Сьогодні, 1 березня, о 13.10 годині, поліція журналістам "20 хвилин" повідомила, що про юнака досі жодної звістки немає. Проте вже сьогодні, 1 березня, о 18.43 годині, надали іншу інформацію, котра свідчить, що із хлопцем все гаразд, і він наразі знаходиться на території Запорізької області.

Костя Баришполець, 17-річний студент, якого розшукувала поліція, знаходиться у Запорізькій області. Цю інформацію журналісти «20 хвилин» отримали від Руслани Марчук, інспектора  сектору моніторингу Кам’янець – Подільського міського відділу поліції:

- Є інформація, що хлопець не хоче повертатися додому, до батьків. Там якась є сімейна причина. Останніми днями він був у Запорізькій області у своїх друзів. Місце встановлено. Родичі дали йому кошти на білет додому, він запевняв, що повернеться, - говорив з рідними, але так і не зробив цього, - каже інспектор Руслана Марчук.

Нагадаємо, 17-річний Костянтин Баришполець 31 січня 2017 року о 6.30 годині  вийшов із дому, ймовірно, поїхав на навчання до коледжу в Кам'янець. Донедавна звістки про нього не було. 

Коментарі
13:14 Кам’янчанка стала жертвою псевдопрацівника банку 12:10 У Кам’янці відбудеться «Фортеця-фест-2018» 11:53 Кам'янчан запрошують на благодійну виставу для підтримки 8-річного Дениса Пастушка 10:33 Кам’янчанину, який затримав у своїй квартирі злодія, вручили відзнаку 21:14 В Україні очікується дощова погода. Прогноз на 24 травня у Кам’янці 17:00 На «тещиному язику» розпочали капітальний ремонт 16:50 У частині Кам’янця, 24 травня, буде відсутнє водопостачання 13:28 Антимонопольники вказали на бездіяльність виконкому Кам’янця 12:34 Фіктивна оренда квартири: 27-річний кам’янчанин став жертвою інтерент-шахрая 12:14 Автопробіг та пам’ятна молебень. Як у Кам’янці відзначають День героїв 10:56 Скільки кам’янчани відпочиватимуть на Трійцю 22:00 У Кам'янці сонячно та + 25. Погода на 23 травня 18:50 Суд встановив запобіжний захід заступнику начальнику кам’янецької поліції, якого піймали на хабарі

Внаслідок ремонтних робіт на тепломережах у частині Кам’янця буде відсутнє водопостачання.

В Україні буде три державних вихідних для святкування Трійці.

У Кам’янці чоловік перерахував гроші за зйом квартири шахраям.

Хмельницький антимонопольний комітет розглянув звернення кам'янчанина щодо діючих нормативів питного водопостачання у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up