Перша в Україні мобільна поліцейська станція - на Кам’янеччині

Перша в Україні мобільна поліцейська станція  - на Кам’янеччині
  • У селі Колибаївка сьогодні, 14 листопада, офіційно відкрили стаціонарний поліцейський відділ поліції.
  • Також презентували першу в Україні поліцейську станцію.
  • На захід приїхав заступник голови Національної поліції України Бушуєв Костянтин та представниця Консультативної місії Європейського Союзу Маура О’Салліван.

Тепер Колибаївська об’єднана територіальна громада має свій стаціонарний відділ поліції. Відкрили його сьогодні, 14 листопада, у селі Колибаївка, у тому ж приміщенні, що й сільрада. У відідлі буде працювати група швидкого реагування патрульної поліції і двоє дільничих.

На офіційну частину відкриття відділу зокрема завітали заступник голови Національної поліції України Бушуєв Костянтин, виконуюча обо’вязків керівника підрозділу Консультативної місії Європейського Союзу із реформування правоохоронних органів Маура О’Салліван, а також представники влади, правоохоронців та громадськості.

Бушуєв Костянтин 

“Я буду дуже щасливий, якщо з відкриттям цього об’єкту громадяни зможуть отримувати якісний правоохоронний сервіс. Саме в цій будівлі люди повинні отримувати відповідь на ті питання, які їх турбують. Я глибоко переконаний в тому, що завдячуючи тій позиції, яку обрала на сьогодні поліція Хмельниччини, Національна поліція України, а також - місцева громада, ми в спромозі побудувати абсолютно новий рівень безпечної громади”,  - зазначив Бушуєв Костянтин.

Маура О’Салліван.

“I`m very-very happy to be here in this morning. We are here to support ukrainian civilian reforms. We provide strategic advice and hands on training, donations, equipments, to help your  to reforms. (Ред. - Я дуже-дуже рада бути тут у цей ранок. Ми (Консультативна місія) знаходимось  тут, щоб підтримати українські реформи цивільної безпеки. Ми надаємо стратегічні поради та посібники на тренінги, пожертвування, обладнання, щоб допомогти вашим реформам), - зауважила Маура О’Салліван.

Перша в Україні мобільна поліцейська станція - це мікроавтобус “Ford Transit”. Він оснащений тим обладнанням, що допомагає мобільній поліцейській дільниці працювати автономно. Транспорт має спеціальну систему опалення, а ще станція оснащена сиренами, сигнально-голосовою установкою та проблисковими маячками. Мобільна поліцейська станція надаватиме послуги 7 селам об’єднаної територіальної громади, в якій проживають 6 000 людей.  

Після офіційної частини усіх запрошених запросили до відділу, де продемонстрували робочі кабінети. Заступник голови Національної поліції України Бушуєв Костянтин зізнався, що далеко не в усіх обласних відділах поліції є робочі кабінети такої якості. Комп’ютери, оргтехніку, меблі, сейфи, кондиціонери та поліцейське брендування теж передала Консультативна місія ЄС.

Кабінет відділу поліції

 

Кімната відпочинку у відділі поліції

 Загалом весь проект вартує 1,5 мільйона гривень.

Коментарі
keyboard_arrow_up