Проект «Шлюб за добу» у Кам’янці одружив 50 пар

Проект «Шлюб за добу» у  Кам’янці одружив 50 пар
  • Починаючи із 14 лютого у Кам’янці – Подільському триває урядовий проект «Шлюб за добу».
  • Станом на сьогодні на об’єктах історичного музею-заповідника Кам’янця свої стосунки офіційно засвідчили півсотні пар.

Як інформує прес-служба міської ради, найбільше молодят, що вирішили одружитися у Кам’янці,  виявилося із Хмельницької області, їх 27 пар. З Дніпропетровської області – 3 пари , із Харківської – теж 3 пари, із Чернівецької – 2 пари, із Київської області –аналогічно – 2 пари.

А ще були пари із Тернопільської, Черкаської, Львівської, Рівненської, Луганської, Чернігівської областей. За реєстрацією «за добу» до Кам’янця приїжджали і закохані з Ізраїлю, Нігерії, Польщі, Великобританії та Росії.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up