Школярі Кам’янця будуть довше на канікулах

Школярі Кам’янця будуть довше на канікулах
Фото з мережі Інтернет
  • У міській раді прийняли рішення подовжити канікули до 14 січня

За повідомленням прес-служби мерії, цього тижня школи Кам’янця-Подільського не працюватимуть – навчальний процес розпочнеться в понеділок, 14 січня.

Рішення прийняли сьогодні на спільному засіданні представників міської ради, управлінь охорони здоров’я, освіти та науки, лікарів міста. Останнім часом, у місті перевищився епідпоріг захворюваності на грип і ГРВІ на 8%. Щоб уберегти здоров’я дітей, подовжили канікули в міських школах до понеділка, 14 січня.
Медики моніторять ситуацію і наголошують не займатися самолікуванням, а при перших симптомах вірусу звертатися в лікарняні заклади.

2
0
2
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському На яку погоду слід очікувати кам'янчанам цього тижня? На яку погоду слід очікувати кам'янчанам цього тижня?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up