Сім родин кам’янецьких військових отримали кошти на житло за останні два роки

Сім родин кам’янецьких військових отримали кошти на житло за останні два роки
  • У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО.
  • Упродовж двох років сім родин отримали кошти на придбання житла.

 

Сім’ї загиблих військових у зоні АТО та осіб з інвалідністю I-II групи, які потребували поліпшення житлових умов, упродовж двох років отримали коштів на придбання квартир у розмірі майже п’яти мільйонів гривень.

Як повідомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради, у 2016 році на ці потреби з державного бюджету було виділено понад 2 мільйони гривень. З цих коштів куплено житло для трьох сімей загиблих військовослужбовців та бійців АТО з інвалідністю I-II групи.

Упродовж 2017 року на виконання відповідної програми виділено 2 мільйонів 882 тисяч гривень для придбання квартир сім’ям загиблих осіб. Станом на сьогодні за рахунок цієї субвенції особами зазначеної пільгової категорії придбано чотири квартири.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі Чи подорожчали у Кам’янці яйця та курятина? Чи подорожчали у Кам’янці яйця та курятина?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up