Скандального архієпископа Мстислава призначили настоятелем Богоявленського храму у Кам’янці

  • Архієпископ Мстислав, який цьогоріч «засвітився» у гучному скандалі відтепер очолюватиме Богоявленський храм у Кам’янці – Подільському.
Скандального архієпископа Мстислава призначили настоятелем Богоявленського храму у Кам’янці
Фото з мережі Інтернет

очолював Тернопільську та Хмельницьку єпархії Української автокефальної православної церкви. А вчора, 8 червня, на засіданні Архієрейського Собору УАПЦ та Патріаршої Ради було прийнято рішення про те, що скандальний архієпископ відтепер служитиме у Кам’янці. Згідно інформації прес-служби  Патріархії УАПЦ, архієпископа Мстислава призначено настоятелем Богоявленського храму  Кам'янці-Подільському.

З ім’ям цього священнослужителя пов’язаний гучний скандал. Нагадаємо, митрополита УАПЦ Мстислава побачили у барі в Тернополі, де він розважався  із дівчатами та за випивкою. Опісля його особа «засвітилася» у бійці, після чого архієпископ навідав заміжню жінку. Така поведінка митрополита викликала резонанс і обурення серед церковнослужителів.

 

 

Коментарі

У Кам’янці-Подільському різко змінилися погода. Журналісти “20 хвилин” вирішили дізнатися до яких служб можна звернутися...

Крадіжка за адресою вулиця Героїв Небесної Сотні сталася у Кам’янці в лютому. Нещодавно правоохоронцям вдалося встановити...

На будівництво дороги від вулиці Північної до Привокзальної із Державного бюджету виділили кошти.

У Кам’янці крадій завдав підприємцю збитків на 130 000 гривень.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up