Скандального архієпископа Мстислава призначили настоятелем Богоявленського храму у Кам’янці

  • Архієпископ Мстислав, який цьогоріч «засвітився» у гучному скандалі відтепер очолюватиме Богоявленський храм у Кам’янці – Подільському.
Скандального архієпископа Мстислава призначили настоятелем Богоявленського храму у Кам’янці
Фото з мережі Інтернет

очолював Тернопільську та Хмельницьку єпархії Української автокефальної православної церкви. А вчора, 8 червня, на засіданні Архієрейського Собору УАПЦ та Патріаршої Ради було прийнято рішення про те, що скандальний архієпископ відтепер служитиме у Кам’янці. Згідно інформації прес-служби  Патріархії УАПЦ, архієпископа Мстислава призначено настоятелем Богоявленського храму  Кам'янці-Подільському.

З ім’ям цього священнослужителя пов’язаний гучний скандал. Нагадаємо, митрополита УАПЦ Мстислава побачили у барі в Тернополі, де він розважався  із дівчатами та за випивкою. Опісля його особа «засвітилася» у бійці, після чого архієпископ навідав заміжню жінку. Така поведінка митрополита викликала резонанс і обурення серед церковнослужителів.

 

 

Коментарі

34-річний кам’янчанин підозрюється у тому, що вчинив чотири крадіжки.

Вчора, 22 червня, у Кам’янці стартувала «Respublica» у новому домашньому форматі. Як учасники фесту відпочивали у лайтовій...

З 22 по 24 червня в Кам’янці-Подільському відбудеться вже другий, але цього разу Міжнародний кінофестиваль “БРУКІВКА”. На...

Сьогодні в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up