Скільки заробив Замковий міст для Кам’янця у травні?

Скільки заробив Замковий міст для Кам’янця у травні?
Фото з мережі Інтернет
  • Замковий міст у травні заробив для міського бюджету та на утримання музею більше 350 тисячі гривень.

Минулого місяці від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника отримано 357 215 гривень Про це йдеться на сайті міськради.

Також на сайті зазначають, що частина цих коштів витрачена на обслуговування автоматизованих пунктів контролю руху автотранспорту через Замковий  міст. Залишок у розмірі 133 528 гривень буде спрямовано до бюджету Кам’янця, а також на утримання та ремонт об’єктів музею.

До речі, порівняно із травнем 2017 року сума надходжень від платного проїзду збільшилась на 57 920 гривень, тобто на 16,4 %.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up