Стартував набір до поліції. Скільки правоохоронців потрібно Кам’янцеві?

На офіційному сайті ГУ НП у Хмельницькій області розмістили повідомлення про те, що від сьогодні, 16-го січня розпочинається набір до поліції. Для цього слід заповнити оналйн-анкету на офіційному сайті. Встигнути слід до 25-го січня 2017 року.

Стартував набір до поліції. Скільки правоохоронців потрібно Кам’янцеві?
фото: Інтернет

Ознайомившись із презентацією на офіційному сайті ГУ НП у Хмельницькій області, в якій йдеться про вимоги до кандидатів, слід заповнити анкету, обравши її у бажаній категорії вакансії (слідчого, оперуповноваженого, інспектора ізолятора тимчасового тримання,  інспектора сектору реагування патрульної поліції, поліцейського).

В анкеті слід зазначити загальну інформацію про особу (прізвище, ім’я, по-батькові, вік, стать…),контакти, про сімейний стан, освіту, про відношення до військового обов’язку, паспорт, ІД-код, трудову книжку, посвідчення водія, про пільги.

Є ще перелік документів, які подаються для участі у конкурсі:

-              копія паспорта громадянина України;

-              копії документів про освіту;

-              копія трудової книжки (за наявності);

-              копія військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця.

У місті Кам’янець-Подільський (відділ поліції м. Кам’янець-Подільський) потрібно:

• слідчий: 0 вакансій

• оперуповноважений: 11 вакансій

• інспектор: СРПП: 8 вакансій

• поліцейський: 3 вакансії

У районне відділення поліції  Кам’янця-Подільського: 

• слідчий: 2 вакансії

• оперуповноважений: 2 вакансії

• інспектор: СРПП: 4 вакансії

• поліцейський: 5 вакансій

Коментарі
21:19 Сонячно, проте прохолодно. Про погоду у Кам’янці на вихідні 19:29 Сенсорний інформаційний блок, макет фортеці 15 століття та велотур. У Кам’янці стартував туристичний сезон (ФОТО) 14:45 Найкрутіший Цирк країни «SHEKERA» з новою програмою у Кам'янець-Подільському! Тільки з 27 по 29 квітня! (Новини компаній) 12:57 У Кам’янці рятувальники допомогли 9-річному хлопчику, у якого застрягла нога у металевій решітці 09:14 У Кам'янці стартує туристичний сезон (ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА) 08:22 У Кам’янці розпочали запуск фонтанів 07:00 Долар зростає. Курс валют на 20 квітня 21:35 Про погоду у Кам’янці на 20 квітня 18:49 У Кам’янці затримали трьох хлопців, які пограбували та побили чоловіка 17:10 У Кам’янці відбудеться Всеукраїнський фестиваль талантів «Перлина Поділля» 14:40 У Кам’янець-Подільській фортеці готують нову виставку до туристичного сезону 13:00 Студенти Кам’янця взяли участь в акції прибирання міста (ФОТО) 07:00 Курс валют на 19 квітня: долар та євро зросли в ціні

Паралельно із відкриттям туристичного сезону у Кам’янці відбудеться фестиваль талантів «Перлина Поділля».

Відкриття туристичного сезону у Кам’янці традиційно відбувається у вигляді повномасштабного фестивалю. Цьогоріч ця подія...

У Кам’янці розпочали реалізацію нового проекту. Місто популяризуватимуть за допомогою сферичних фотографій.

Поліцейськими Кам'янець-Подільського відділу поліції затримано 3-х молодиків причетних до кримінального правопорушення.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up