Танцювальні флешмоб та батл: як кам’янчани святкували завершення фестивалю «Радея-Dance»

Танцювальні флешмоб та батл: як кам’янчани святкували завершення фестивалю «Радея-Dance»
  • У Кам’янці-Подільському вшосте пройшов фестиваль «Радея-Dance». Кам’янчани та гості міста мали можливість насолодитися мистецтвом хореографії у виконанні юних танцюристів із семи областей України.
  • Сьогодні, 1 квітня, учасники та журі конкурсу разом із містянами організували видовищний флешмоб та танцювальний батл.

На площі Польський ринок поблизу сцени сьогодні, 1 квітня, вирував справжній ураган і його викликали не погодні, умови, а десятки танцюристів, що скоріше усупереч дощу та вітру, створили динамічну та теплу атмосферу, щоб по-справжньому вдало завершити Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Радея-Dance».

На сцені «запалював» соліст і засновник «Балету А6» Адам Уедраого, він завітав на мистецький захід у якості члена журі, а тепер відкинув свій серйозний статус та показав ази танцювального стилю хіп-хоп. Його ритм підхоплювали усі присутні – від найменших драйвових танцюристів-початківців до справжніх професіоналів. Поступово вивчаючи крок за кроком рухи, учасникам вдалося створити цікавий флешмоб.

Опісля цього Адам Уедраого попросив присутніх взяти участь у танцювальному батлі, аби кам’янчани зуміли показати уміння імпровізувати під будь-які ритми. Спочатку змагалися наймолодші. Діти вразили відомого майстра відчуттям музики та харизмою, а згодом старші учасники змогли показати високі здібності у цьому виді мистецтва.

Нагадаємо, вчора пройшли безпосередні змагання учасників фестивалю, танцюристи показали більше 60-ти номерів.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця” У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up