Танцювальні флешмоб та батл: як кам’янчани святкували завершення фестивалю «Радея-Dance»

Танцювальні флешмоб та батл: як кам’янчани святкували завершення фестивалю «Радея-Dance»
  • У Кам’янці-Подільському вшосте пройшов фестиваль «Радея-Dance». Кам’янчани та гості міста мали можливість насолодитися мистецтвом хореографії у виконанні юних танцюристів із семи областей України.
  • Сьогодні, 1 квітня, учасники та журі конкурсу разом із містянами організували видовищний флешмоб та танцювальний батл.

На площі Польський ринок поблизу сцени сьогодні, 1 квітня, вирував справжній ураган і його викликали не погодні, умови, а десятки танцюристів, що скоріше усупереч дощу та вітру, створили динамічну та теплу атмосферу, щоб по-справжньому вдало завершити Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Радея-Dance».

На сцені «запалював» соліст і засновник «Балету А6» Адам Уедраого, він завітав на мистецький захід у якості члена журі, а тепер відкинув свій серйозний статус та показав ази танцювального стилю хіп-хоп. Його ритм підхоплювали усі присутні – від найменших драйвових танцюристів-початківців до справжніх професіоналів. Поступово вивчаючи крок за кроком рухи, учасникам вдалося створити цікавий флешмоб.

Опісля цього Адам Уедраого попросив присутніх взяти участь у танцювальному батлі, аби кам’янчани зуміли показати уміння імпровізувати під будь-які ритми. Спочатку змагалися наймолодші. Діти вразили відомого майстра відчуттям музики та харизмою, а згодом старші учасники змогли показати високі здібності у цьому виді мистецтва.

Нагадаємо, вчора пройшли безпосередні змагання учасників фестивалю, танцюристи показали більше 60-ти номерів.

Коментарі
keyboard_arrow_up