ТОП-5 новин Кам’янця, які ви могли пропустити

  • Дізнавайтесь про події у Кам’янці, які могли залишитися поза вашою увагою, у традиційній рубриці від “20 хвилин”.
ТОП-5 новин Кам’янця, які ви могли пропустити

Секретаря судового засідання Кам’янець-Подільського міськрайонного суду спіймали при спробі отримати хабар. За 1 000 доларів помічник судді пообіцяв домовитися про закриття справи за статтею 130. Деталі дізнавайтеся за посиланням.

 

У Кам’янці горіла п’ятиповерхівка, пожежникам довелось евакуювати людину.  Про причини та наслідки надзвичайного стану у матеріалі.

 

Уже традиційний для Кам’янця фестиваль-конкурс “Радея-Dance” шостий рік поспіль приймає гостей із різних куточків України. 31 березня, відбулося урочисте відкриття танцювальної події.

 

Співробітники СБУ разом із поліцією затримали жителя Кам’янця, коли той спробував продати автомат Калашникова та сто набоїв до нього. Арештовано було також двоє інших учасників угрупування. Більше у матеріалі.

 

Учениця 4 класу міської ДХШ Анна Нанега перемогла у XXIII конкурсі дитячого малюнку Грецького Фонду Культури та Фонду Культури «Панайотіс Яннакос». І тепер їде до Греції, більше у матеріалі.

Коментарі

Рятувальники дістали тіло молодого чоловіка з каньйону і передали правоохоронним органам.

У зв’язку з Днем міста в місцях проведення заходів буде перекрито і обмежено рух транспортних засобів.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова...

Подивитися на унікальні породи собак та взяти участь у чемпіонаті можна буде у Кам’янці 3 червня.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up