ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги

ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги
  • Рекордна чіабата, поїдання сосисок на швидкість, ненудні уроки з історії, БРДМ-порушник…
  • Про ці та інші події детальніше - у традиційному огляді новин тижня.

Жовтень розпочався із сумної звістки. Під час пожежі у Кам’янці загинув чоловік. Вогонь охопив житловий будинок по вулиці Збарського. За попередніми даними, причиною пожежі, що забрала життя кам’янчанина, стала необережність під час куріння.У Кам’янці пройшов традиційний фестиваль “Schola millitariа”. До 17 століття Кам’янець - Подільський повернуло 120 реконструкторів. Як то було - бачили журналісти “20 хвилин”.


 


Минулого тижня у школах та дитячих садочках Кам’янця ввімкнули опалення. Сподіватимемось, що тепер малеча не змерзатиме, сидячи за партами.

 

 


 

Ще 29 вересня виконавчий комітет Кам`янця заборонив проводити туристичні маршрути на БРДМ-2 у Смотрицькому каньйоні без дозвільних документів. Але минув тиждень, і вже 5 жовтня працівники муніципальної поліції та департаменту ЖКГ зафіксували БРДМ-2, який рухався руслом Смотрича без відповідного дозволу.
Більше - у матеріалі.


Цим вікнедом пройшов фестиваль пива (а в Кам’янці - ще й свято здорового способу життя) - “Октобер-фест”. Було багато музики, рекордна чіабата, змагання на швидкісне поїдання сосисок, повітряні кулі… А більше - читайте у публікації “20 хвилин”.


 

Коментарі
keyboard_arrow_up