Центральні вулиці Кам’янця перетворяться на подіум для «Параду вишиванок»

Центральні вулиці Кам’янця перетворяться на подіум для «Параду вишиванок»

Традиційна ходьба у вишитих сорочках матиме місце у Кам’янці й цього року. Долучитися запрошують усіх, хто має національне вбрання.

Окрім того, що вишиванка – це символ України, сорочка із кольоровими візерункам сьогодні є дуже модною. І не лише в Україні. Імените видання «The New York Times» радить вишиті сорочки до джинсової спідниці. Дружина Володимира Кличка, американська акторка Хайден Панетьєрі вбирається у вишиванки, співачка Лана Дел Рей,актор Джекі Чан. Світ оцінив естетику вишитих сорочок.

Попередній збір запланований на 24 серпня, о 12.30 годині, біля пам’ятника Т. Г. Шевченка ( міський Будинок культури). Подію організовує ВО «Свобода».

Нагадаємо, напередодні, 23 серпня, містом «прокотиться» хвиля велосипедистів, всі вбрані у вишиванки. А в рамках святкування Дня Незалежності України, для немовлят влаштують «Перегони повзунків».

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up