Цього дня офіційно відкрили Ейфелеву вежу

Цього дня офіційно відкрили Ейфелеву вежу

У далекому 1889 році у Парижі офіційно відкрили архітектурний символ кохання - Ейфелеву вежу. Та 31 березня в Україні та світі сталося також ще чимало цікавого.

1889. ФРАНЦІЯ. офіційне відкриття Ейфелевої башти. Конструктор башти Гюстав Ейфель поставив на вершині башти французький прапор. Підійматися вгору тоді доводилося по сходинкам.

1896. США. Перший замок-блискавка патентується в США його винахідником, Уїткомбом Джадсоном.

1901. США. Випускається перший автомобіль «Мерседес».

1917. Україна. У Києві відкрито першу українську гімназію.

1993. США. Під час зйомок епізоду фільму «Ворон» випадково загинув американський актор Брендон Брюс Лі, син Брюса Лі.

2003. УКРАЇНА. Вищим званням «Артист миру» ЮНЕСКО був нагороджений художній керівник Маріїнського театру Валерій Гергієв. Церемонія проходила в Парижі.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Фото дня:  у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України Фото дня: у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up