Творча молодь Кам'янця завершила збір коштів для бійця ООС

Творча молодь Кам'янця завершила збір коштів для бійця ООС
  • Історія бійця та скільки грошей зібрали для Віталія Білоуса читайте у матеріалі

Нагадаємо, волонтерська молодь Кам'янця-Подільського у листопаді 2018 року почала збір коштів на лікування пораненого бійця ООС Віталія Білоуса.

Чоловік добровільно приєднався до української армії, отримав поранення у зоні бойових дій під час виконання завдання. Гроші збирали на протезування правої ноги. Детальніше за посиланням.

Учора творча молодь Кам'янця-Подільського повідомила про офіційне завершення збору коштів. За увесь збір на рахунок Віталія перерахували 4516 грн

"Дякуємо за допомогу в організації збору коштів отцям настоятелям храмів Богоявлення Господнього (09 12 18), Святої Трійці та священномученика Йосафата.(17 03 19)

Щиро вдячні учасникам та гостям організованих нами заходів: 
1)Літературних читань "На крилах єдності та надії"(23 12 18)
2)Фотопроекту "Диво любові 2"(включно до 25 лютого 2019 року)
Дякуємо кожному відкритому серцю за допомогу!", йдеться у повідомленні.

Фото Facebook спільноти "Благодійні заходи творчої молоді Кам'янця-Подільського"

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up