У фортеці Кам’янця розкопали кострище з керамікою золотоординсько-литовського часу (ФОТО)

У фортеці Кам’янця розкопали кострище з керамікою золотоординсько-литовського часу (ФОТО)
  • Археологи, які працюють на території Старої фортеці, повідомили про нові знахідки.

На території Старого замку у Кам’янці продовжуються археологічні дослідження на місці розташування церкви Покрови Богородиці та костелу святого Станіслава. На сторінці музею-заповіднику повідомляли про розчищення фрагменту південної вівтарної частини Покровської церкви, а також склепика в якому був похований Микола Потоцький.

Нещодавно музейники повідомили про останні знахідки на території дослідження– археологічний матеріал датований від І половини 13 століття до 17 століття. В південно-західному куті склепика виявлено яму від кострища золотоординсько-литовського часу, у якій знайдено кераміку, в тому числі фрагменти золотоординського чи іранського посуду.

Фотографії розмістив кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ігор Старенький

«Чорнолісся. Вогнище золотоординсько-литовського часу з керамікою. Намистина. Золотоординський чи іранський імпорт», - описав світлини науковець.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up