У кам’янчан питатимуть думки щодо місця встановлення МАФів

У кам’янчан питатимуть думки щодо місця встановлення МАФів
  •  «Де у Кам’янці – Подільському повинні розміщуватися малі архітектурні форми?» - так звучить питання,  котре стало наскізним для проведення проекту з вивчення думки громадськості у Кам’янці.
  • Результати публічної консультації віддадуть на розгляд міській раді.
  • Долучитися до опитування зможе кожен кам’янчанин.

У Кам’янці – Подільському від сьогодні, 27 липня, стартуватиме проект з вивчення думки «Де у Кам’янці – Подільському повинні розміщуватися малі архітектурні форми?». Кожен кам’янчанин має змогу долучитися до проекту.

Про це сьогодні, 27 липня, розповів Олег Черненко, координатор руху «Чесно» в Хмельницькій області. Цей проект – пілотний. Раніше його вже встигли реалізувати у – у двох містах на Харківщині, а також у Шепетівці і Хмельницькому. У Хмельницькому в опитуванні на тему МАФів взяло участь понад 700 містян. Далі планують публічну консультацію провести в Городку та інших районних центрах Хмельниччини. Оплачує проект Національний Демократичний інститут.

Олег Черненко пояснює, чому обрали тему МАФів. Оскільки це – пілотний проект, тому й вирішили спробувати на прикладі «цікавої теми, але не критичної для міста».

Питання є як закритого типу (в тестовій формі), так і відкритого, що потребує більш розгорнутої відповіді. Однакові відповіді, надіслані з однієї ІP –адреси, не зараховуватимуть. У Хмельницькому, наприклад, таких відповідей було близько 80.

Можна голосувати через сайт міськради, або надсилаючи СМС-повідомлення (вартість залежить  від тарифу оператора). Можна також створити письмове звернення із побажаннями і пропоновами й віднести їх до міськради. Реєструватися не потрібно.

Дізнаватимуться думки кам’янчан від сьогодні, 27 липня і до 31 серпня включно. А вже 1 вересня будуть відомі результати. Їх, до речі, потім можна вивантажити із сайту у формі презентації.

Результати опитувань кам’янчан отримують працівники міської ради, які матимуть змогу готувати рішення чи примати їх на сесії,  засіданні виконкому, опираючись на результати консультації.

Довідка:

 МАФ (мала архітектурна форма) -  то «невелика одноповерхова пересувна споруда, яка не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей, або стаціонарна споруда, яка має закрите приміщення для тимчасового перебування людей і по зовнішньому контуру має площу до 30 кв.м, яка виконується із полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово без улаштування фундаментів».

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Поради від кам’янчан. Що подарувати хлопцеві на 6 грудня? Поради від кам’янчан. Що подарувати хлопцеві на 6 грудня?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up