У Кам’янець із робочим візитом завітає делегація з Японії

У Кам’янець із робочим візитом завітає делегація з Японії
  • Посольство з Японії обговорить кроки подальшої співпраці.

У Кам’янець 1 жовтня із робочим візитом у нашому місті перебуватиме делегація Посольства Японії в Україні. Основною метою візиту буде обговорення подальшої співпраці.

Нагадаємо, що за грантові кошти в Кам’янці-Подільському на сьогодні реалізовано вже два проекти від уряду Японії, пов’язані з медициною та освітою. Повідомляє сайт міської ради.

У рамках проекту «Кусаноне» виконано капітальний ремонт фасаду з утепленням ДНЗ №2, капітальний ремонт даху, фасаду, систем водовідведення і каналізації ДНЗ №15. А також придбано апарат для дихальної підтримки немовлят і систему ультразвукової діагностики в пологовий будинок.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) АнтитілА, Kadnai, Yarmak, Vivienne Mort, Jinjer : хто ще їде до Кам’янця на RespublicaFEST? АнтитілА, Kadnai, Yarmak, Vivienne Mort, Jinjer : хто ще їде до Кам’янця на RespublicaFEST?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up