У Кам’янці будуть проводити екстрим-тури на мотоциклах

У Кам’янці будуть проводити екстрим-тури на мотоциклах
Фото зі сторінки "MT SIDECAR TOURS" в Інстаграм
  • У Кам’янці вперше з’являться мото-прогулянки мальовничими маршрутами міста.

У Кам’янці команда «MT SIDECAR TOURS» започатковує новий вид турів – прогулянки на мотоциклах. Презентація екстримальної атракції відбудеться 21 квітня о 18:00 поблизу Порохових складів. У цей день усі охочі зможуть спробувати такий вид турів безкоштовно.

Надалі поїздки, повідомляють на сайті міської ради, здійснюватимуться трьома маршрутами:

- вуличками Старого міста та фортеці;

- відомими та маловідомими оглядовими майданчикам;

- місцями графіті, які були намальовані у рамках фестивалю "Республіка".

Як розповідає керівник проекту Андрій Височанський, усі мотоцикли МТ "Дніпро" – раритетні, випущені в Україні на київському мото-заводі "КМЗ". Проте відреставровані, оснащені сучасною електронікою та зручностями. Найстарішому "залізному коню"  – сорок років.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up