У Кам’янці обговорили переїзд дитячої поліклініки з руйнівного приміщення

У Кам’янці обговорили переїзд дитячої поліклініки з руйнівного приміщення
  • На засіданні депутатського клубу обговорили перенесення дитячої поліклініки із зношеного закладу у центр міста.

Дитяча поліклініка у Кам’янці перебуває у руйнівному зношеному стані, на засіданні депутатського клубу вчора, 13 квітня, обговорили переїзд закладу у центр міста на вулицю Івана Огієнка. Про це повідомляє мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич у мережі Facebook.

“Завдяки звільненню площ отримаємо економію коштів, які, в умовах фінансового навантаження від держави, зможемо направити на придбання нового обладнання, закупівлю медикаментів.

Ми говоримо не про швидкі кроки, не про тут і зараз, а про поступове реформування медицини, яке держава вже розпочала”, - додав очільник міста.

Окрім того депутати обговорили поетапне реформування медичної галузі: як надаватиметься в нових умовах первинна допомога, скільки коштів йтиме за пацієнтом, де можуть відкриватися нові амбулаторії сімейної медицини.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Хеллоуін: святкувати чи не святкувати? Що кажуть кам’янчани (ОПИТУВАННЯ) Хеллоуін: святкувати чи не святкувати? Що кажуть кам’янчани (ОПИТУВАННЯ)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up