У Кам’янці обіцяють відновити гаряче водопостачання

У Кам’янці обіцяють відновити гаряче водопостачання
  • Тепловодопостачання обіцяють відновлювати уже від сьогодні, 25 червня.

У Кам’янці з 25 червня з 16:00 поступово буде відновлено централізоване гаряче водопостачання. Тому спочатку гаряча вода поступово з’являтиметься в центральній частині міста. За технічної можливості та по мірі теплового навантаження, гаряче водопостачання також подаватиметься споживачам селища Смірнова та мікрорайону Жовтневого.

Як повідомляє прес-служба Міськтепловоденергії, подача гарячої води відбуватиметься завдяки потужностям нової теплоелектростанції на вулиці  Крип’якевича, 3, де тривають пуско-налагоджувальні роботи теплотехнічного обладнання.

При виникненні технічних проблем із відновленням гарячого водопостачання, про їх причини та необхідний термін усунення буде повідомлено додатково.

"КП «Міськтепловоденергія» заздалегідь приносить вибачення споживачам за ймовірні перебої гарячим водопостачанням, що можуть бути спричинені випробовуванням теплотехнічного обладнання та мереж.

Також звертаємо особливу увагу споживачів на необхідність терміново припинити будь-які ремонтні роботи на мережах гарячого водопостачання, завчасно перевірити крани гарячої води та в жодному разі не втручатись в роботу системи. Адже ігнорування цих вимог може призвести до підтоплень ваших домівок та квартир сусідів", - йдеться на сторінці у мережі Фейсбук Міськтепловоденергії.

Коментарі
keyboard_arrow_up