У Кам’янці облаштували спеціальний бокс, де жінка може анонімно лишити немовля (ФОТО)

У Кам’янці облаштували спеціальний бокс, де жінка може анонімно лишити немовля (ФОТО)
  • Жінки, які вирішили відмовитися від немовлят, можуть анонімно лишати їх у спеціальному боксі.

У Кам'янці в перинатальному центрі 26 липня відкрили спеціальний пункт для покинутих дітей. У ньому жінка, яка хоче відмовитися від новонародженого, анонімно може залишити своє немовля.

«Спеціальний бокс облаштували у корпусі відділення патології новонароджених і недоношених дітей, і тут таких діток можуть швидко обстежити і надати всю необхідну медичну допомогу, за необхідності пролікувати», - йдеться на сторінці у мережі фейсбук «Медицина Кам’янця».

Нагадаємо, у Кам’янці шукають наставників для дітей-сиріт.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up