У Кам'янці офіційно відкрили музей мініатюр

У Кам'янці офіційно відкрили музей мініатюр
  • Сьогодні, 20 травня, відбулося урочисте відкриття музею "Замки України".
  • У музеї представлені 14 мініатюрних копій замків України. Ще дві в процесі виготовлення.

Музей мініатюр "Замки України" працює уже близько десяти днів. Але офіціне перерізання стрічки відбулося сьогодні, 20 травня. Реалізація цього проекту тривала майже два роки. А до створення макетів мініатюрних замків було залучено 30 людей.

Знаходиться музей по вулиці Старобульварна, 10.


Вартість вхідного квитка для дорослих становить 40 гривень, для дітей віком до 6 років-  безкоштовно, а для дітей від 6 до 12 років – 30 гривень. Працює музей щодня з 9.00 по 21.00 годину.
 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
keyboard_arrow_up