У Кам’янці підвели підсумки конкурсу “Молодіжна столиця України”

У Кам’янці підвели підсумки конкурсу “Молодіжна столиця України”
  • Цьогоріч Кам’янець зумів увійти до 10-ки міст-фіналістів конкурсу “Молодіжна столиця України”.

Кінцевий етап національного конкурсу "Молодіжна столиця України" відбувся 16 лютого. Кам’янець зумів достойно представити своє місто, а переможцем у змаганнях став Львів. У прес-центрі учора, 1 березня, підсумували досягнення кам’янчан під час проведення “Молодіжної столиці України”.  

Також причетні до конкурсу поділилися емоціями, враженнями від захисту міста перед членами Наглядової ради конкурсу. І зазначили, що той досвід, який вони отримали від спілкування з іншими учасниками проекту, і загалом від події, сміливо можна використовувати у Кам'янці для реалізації інших молодіжних проектів.

Нагадаємо, уже вдруге в Україні проходить конкурс “Молодіжна столиця”. Цьогоріч 50 міст змагалося за звання найкращого місця для проживання та розвитку молоді. А Кам’янець-Подільський потрапив у топ-10 фіналістів.

За матеріалами сайту міської ради.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка
Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Кам’янецький “Барівнок” знайомив Європу з українським танцем Кам’янецький “Барівнок” знайомив Європу з українським танцем
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up