У Кам’янці пільговиків возитимуть безкоштовно

У Кам’янці пільговиків возитимуть безкоштовно
Незважаючи на те, що Верховна Рада України не заклала кошти в Державний бюджет, що передбачають пільгові перевезення населення, кам’янецьких пільговиків все ж возитимуть безкоштовно.

Як зазначає прес-центр Кам’янець-Подільської міської ради, міський голова Михайло Сімашкевич виділив з міської казни 960 тис. гривень, аби громадяни пільгових категорій могли безоплатно користуватися транспортними послугами.

Близько 24 тисяч осіб у Кам’янці - пільговики, матимуть змогу користуватися соціальним транспортом. Ба більше того, тепер не буде часових обмежень, тобто кам’янчани, що належать до категорії пільговиків, безкоштовно соціальним транспортом їздити зможуть тоді, коли їм буде потрібно, а не підлаштовуючись під графіку руху маршрутки.

Під час прес-конференції заступник міського голови Сергій Бабій зазначив, у Кам’янці, продовжуватимуть  курсувати 4 комунальних автобуси. А також, маршрут напрямком «М’ясокомбінат – селище Цемзаводу» їздитиме практично вдвічі частіше, бо планують запустити ще один автобус цього рейсу.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up