У Кам'янці-Подільському курсуватимуть нічні маршрути

У Кам'янці-Подільському курсуватимуть нічні маршрути
З 18 січня у місті стартує тестовий проект нічних перевезень кам'янчан у громадському транспорті.Таке рішення прийняли сьогодні під час засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.

Оскільки це лише пілотний проект, то самі ж пасажирі дадуть остаточну відповідь на питання : «Чи доречними є «нічні» маршрутки?». Протягом 10 днів з моменту старту проекту планується вивчення ситуації. А щоб досягти максимальної об’єктивності, залучатимуть до співпраці й громадські організації Кам’янця.

Тож, з 18 по 28 січня маршрутки №1,№ 4 та №6 курсуватимуть містом з 22.00 години до першої години ночі. Для кожного рейсу виділено по 2 чергові автомобілі.

У графіку детально описано розклад руху маршрутних таксі в нічний час доби.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі (3)
 • Анонім

  19.01 о 12.00 на макрорайоні дійсно підїхала 6-ка наполовину запонена. Я думаю такі перевезення можуть бути рентабельними(особливу влітку), щоб там не говорили перевізники. Зручним це буде не лише для молоді, як було сказано нижче, а й для людей, які добираються на нічний київський поїзд (рініше лише таксі) і у яких закінчуються пізно робочі зміни.

  До речі такі чергові маршрутки вже дуже давно є у різних містах
 • Анонім

  Для молоді це точно додасть зручності .
 • Гість

  Краще б накінець пустили тролейбус. Гроші на нього збирали всім містом, і так нічого не вирішилось!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up