У Кам’янці-Подільському у рамках декомунізації перейменують два провулки

У Кам’янці-Подільському у рамках декомунізації перейменують два провулки
В міському бюджеті передбачено 100 тисяч гривень на закупівлю та встановлення вказівників із новими назвами вулиць та провулків
  • У Кам’янці на сесії міської ради прийняли рішення про зміну назв двох провулків.

На сесії міської ради вчора, 5 червня, депутати Кам’янця-Подільського майже одноголосно проголосували за перейменування провулків Папаніна - в Замковий, Піонерський – на Затишний, про це написав мер міста Кам’янця на сторінці у мережі Facebook.

Нагадаємо, У 2015 році в Україні прийняли закон “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.  Від того часу в країні почали масово демонтовувати комуністичні пам’ятники, перейменовувати міста, вулиці, провулки. Декомунізація в Україні не оминула й Кам’янець. Наразі перейменовано вже 14 вулиць та ще 16 провулків.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up