У Кам`янці поліція зупинила рух БРДМ-2 з 8 туристами на борту

 • Ще 29 вересня виконавчий комітет Кам`янця заборонив проводити туристичні маршрути на БРДМ-2 у Смотрицькому каньйоні без дозвільних документів.
 • Вчора, 5 жовтня, працівники муніципальної поліції та департаменту ЖКГ зафіксували БРДМ-2, який рухався руслом Смотрича без відповідного дозволу.
У Кам`янці поліція зупинила рух БРДМ-2 з 8 туристами на борту
Фото зі сторінки Департаменту ЖКГ у мережі Facebook

Транспортний засіб БРДМ-2 5 жовтня рухався руслом річки Смотрич всупереч заборони виконавчого комітету, що була прийнята 29 вересня. Зафіксувати спецавтомобіль вдалося працівникам муніципальної поліції, Департаменту житло-комунального господарства, за участю заступника міського голови Сергія Бабія. На борту трансортного засобу знаходилося 8 туристів з міста Суми.

На вимогу представників рейду дозвільних документів на перевезення пасажирів підприємцем не було надано, повідомляє Департамент ЖКГ м. Кам`янець-Подільський на сторінці у мережі Facebook.
Результат рейду задокументований, незабаром його відправлять до відповідних органів для того, щоб здійснити адміністративний вплив.

 

Коментарі (3)
 • алла зарницка

  Добре зробили. Давно пора було заборонити. Для туристів в нас розваг цілком  достатньо.
 • Олександр Дідух

  Ви розчаровуєте такими важливими подіями тижня. Коли вже напишете, що цілодобово жителі каньону і всіх інших мікрорайонів з привіатними садибами спалюють траву, листя і сміття на берегах річки і в своїх дворах, отруюючи мільйони кубометрів повітря? БРДМ  - корисний атракціон для міста і каньону. І які ідіоти вимагають дозвіл на перевезення пасажирів в розважального атракціону? На каруселі теж потрібний дозвіл з перевезення пасажирів?
 • Владимир Барановский

  Це так туристичне місто бориться з туристами, щоб менше приїзджали до Кам'янця. Все хороше має бути зупинено!

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up