У Кам`янці поліція зупинила рух БРДМ-2 з 8 туристами на борту

У Кам`янці поліція зупинила рух БРДМ-2 з 8 туристами на борту
Фото зі сторінки Департаменту ЖКГ у мережі Facebook
 • Ще 29 вересня виконавчий комітет Кам`янця заборонив проводити туристичні маршрути на БРДМ-2 у Смотрицькому каньйоні без дозвільних документів.
 • Вчора, 5 жовтня, працівники муніципальної поліції та департаменту ЖКГ зафіксували БРДМ-2, який рухався руслом Смотрича без відповідного дозволу.

Транспортний засіб БРДМ-2 5 жовтня рухався руслом річки Смотрич всупереч заборони виконавчого комітету, що була прийнята 29 вересня. Зафіксувати спецавтомобіль вдалося працівникам муніципальної поліції, Департаменту житло-комунального господарства, за участю заступника міського голови Сергія Бабія. На борту трансортного засобу знаходилося 8 туристів з міста Суми.

На вимогу представників рейду дозвільних документів на перевезення пасажирів підприємцем не було надано, повідомляє Департамент ЖКГ м. Кам`янець-Подільський на сторінці у мережі Facebook.
Результат рейду задокументований, незабаром його відправлять до відповідних органів для того, щоб здійснити адміністративний вплив.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі Поради від кам’янчан. Що подарувати хлопцеві на 6 грудня? Поради від кам’янчан. Що подарувати хлопцеві на 6 грудня?
Коментарі (4)
 • алла зарницка

  Добре зробили. Давно пора було заборонити. Для туристів в нас розваг цілком  достатньо.
 • Олександр Дідух

  Ви розчаровуєте такими важливими подіями тижня. Коли вже напишете, що цілодобово жителі каньону і всіх інших мікрорайонів з привіатними садибами спалюють траву, листя і сміття на берегах річки і в своїх дворах, отруюючи мільйони кубометрів повітря? БРДМ  - корисний атракціон для міста і каньону. І які ідіоти вимагають дозвіл на перевезення пасажирів в розважального атракціону? На каруселі теж потрібний дозвіл з перевезення пасажирів?
 • Владимир Барановский

  Це так туристичне місто бориться з туристами, щоб менше приїзджали до Кам'янця. Все хороше має бути зупинено!

  Andrew Chubenko reply Владимир Барановский

  Тобто інтереси туристів важливіші чим інтереси людей, які живуть у каньйоні?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up