У Кам’янці презентували заходи до 500-річчя Реформації

У Кам’янці презентували заходи до 500-річчя Реформації

Минуло 500 років з того часу, коли Мартін Лютер сформував знамениті «95 тез». Про цю подію ми добре знаємо зі сторінок історії. Читали й про те, що було опісля - формування протестантизму як світоглядної течії. 

2017 рій – рік Реформації в Україні. Про це зазначено в Указі Президента №357/2016 «Про відзначення 500-річчя Реформації». Із цієї нагоди у Кам’янці – Подільському упродовж року проводитимуть різні тематичні заходи. Про це сьогодні, 24-го січня, у сесійній залі міськради презентував оргкомітет із відзначення «R500».

Тож, що готуватимуть для кам’янчан? Молодіжний відділ планує провести міжшкільні дитячі ігри. Спершу класи однієї школи змагатимуться між собою на першість. Потім уже, в наступному етапі, визначатимуть переможця з-поміж усіх шкіл Кам’янця – Подільського. Ще хочуть упровадити «Тиждень добра». Мета цього заходу – максимально згуртуватися й упродовж тижня надавати допомогу сиротам, малозабезпечениим сім’ям, літнім людям. Ще одну акцію теж запланували, котра має назву «Чисте серце – чисте місто». Як уже можна зрозуміти із назви, це буде еко-акція. Остання неділя червня традиційно – День молоді.  Планується проведення флешмобів, музичних концертів, акцій. 

Творчий відділ запланував на 12 листопада 2017 року урочистий вечір із залученням симфонічного оркестру із Києва. Хочуть провести в міському Будинку культури. Сподіваються, що до того часу його вже відремонтують остаточно. Науково-історичний відділ хоче співпрацювати із закладами освіти Кам’янця – Подільського, аби максимально інформативно розповісти про 500-річчя Реформації.

Коментарі
keyboard_arrow_up