У Кам’янці проведуть благодійний кінопоказ для дітей

У Кам’янці проведуть благодійний кінопоказ для дітей
Фото з мережі Інтернет
  • У Кам’янці незабаром відбудеться безкоштовний кінопоказ для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей учасників бойових дій.
  • Юні кам’янчани зможуть переглянути фільм про кумедного та незграбного ведмедика “Пригоди Паддінгтона 2”.

 

У кінотеатрі “Сінема” 31 січня проведуть благодійний показ фільму "Пригоди Паддінгтона 2". Переглянути стрічку можуть діти-сироти, діти-інваліди, діти учасників бойових дій. Розпочнеться захід о 10 ранку, а завершиться о 17:30. За цей час планується, що відвідає 300-360 дітей.

Організатор кінопоказу Богдан Закордонець розповідає про мету заходу:

“В одному з коментарів до допису в ФБ, пані скаржилась, що про її дитину, що має певні фізіологічні вади, забули усі як держава, так і органи місцевої влади. Ситуація у місті з цією проблемою і правда плачевна. Вирішив трішки виправити цю вселенську несправедливість”.

На заході заплановане частування дітей. Також для маленьких гостей подарують сувеніри та проведуть конкурс. Волонтери допомагатимуть із приготуванням сендвічів та із розсадкою дітей на місця у кінозалі. На разі волонтерів вистачає, проте бажаючі допомогти можуть звернутися до Богдана Закордонця за номером 096-43-49-752.

Захід відбудеться з дозволу дистриб'ютора фільму "Вольга Україна" та за підтримки ТзОВ "Поділля метал".

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міст через Мукшу під Кам’янцем продовжують ремонтувати (ФОТО) Міст через Мукшу під Кам’янцем продовжують ремонтувати (ФОТО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up