У Кам’янці пройде фестиваль «Археологічний пікнік»

  • Спробувати себе у ролі археолога зможе кожен бажаючий. Варто лише стати учасником фестивалю експериментальної археології «Археологічний пікнік».
  • Відбудеться він 22 квітня у Старій фортеці в Кам’янці – Подільському .
У Кам’янці пройде фестиваль «Археологічний пікнік»
фото із сайту музею

Наприкінці місяця, 22 квітня, у Кам’янці пройде фестиваль «Археологічний пікнік». Мета фестивалю – продемонструвати на практиці, як воно – бути археологом, і показати, як хронологічні  процеси пливають на знайдені дослідниками речі, що колись були буденними для наших пращурів.

Захід організовують представники Кам’янець-Подільського міського військово-історичного товариства та Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Гості фестивалю зможуть спробувати себе не лише в ролі археолога, а й під час  роботи в кузні XVII століття, навчитися виготовлювати лучин, набивати тканину, працювати із деревом, навчитися каліграфії. Працюватиме також кухня XVII століття, - йдеться на сайті Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Для наймолодших відвідувачів – «Інтерактивний майданчик юного археолога». Діти матимуть змогу власноруч відчути, що таке – знайти історичний артефакт.

Вартість входу на фестиваль дорівнює вартості входу на територію музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Коментарі

Рятувальники дістали тіло молодого чоловіка з каньйону і передали правоохоронним органам.

Кам’янець–Подільський вражає своєю давниною, причаровує своєю природою. Це місто, що надихає на створення прекрасного,...

У зв’язку з Днем міста в місцях проведення заходів буде перекрито і обмежено рух транспортних засобів.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up