У Кам’янці пройде круглий стіл «Археологи – дослідники Кам’янця-Подільського»

У Кам’янці пройде круглий стіл «Археологи – дослідники Кам’янця-Подільського»
  • У Кам'янець-Подільському історичному музеї-заповіднику 22 березня пройде круглий стіл для істориків, археологів та тих, хто цікавиться минулим Кам’янця.
  • Об’єктами обговорення круглого столу стануть проблеми, пов’язані із історією заснуванням Кам’янця на Поділлі як міста, датування пам’яток археології та інші.

Круглий стіл проводять з нагоди 110-річчя від народження краєзнавця Хмельниччини Сергія Шкурка, 90-річчя від народження архітектора-реставратора Євгенії Пламеницької та 65-річчя від народження історика, археолога Миколи Петрова.

Відбудеться «круглий стіл» 22 березня об 11.00 годині у Міській Ратуші. Про це стало відомо із офіційного веб-сайту Кам’янець – Подільського державного історичного музею-заповідника.

На засіданні планують обговорити такі питання:

- історіографія археологічних досліджень Кам’янця-Подільського;

- проблеми датування пам’яток археології та археологічного матеріалу Кам’янця-Подільського;

- проблеми складання археологічної карти Кам’янця-Подільського;

- проблема заснування Кам’янця на Поділлі як міста.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up