У Кам'янці пройшов археологічний пікнік

У Кам'янці пройшов археологічний пікнік
  • Сьогодні, 22 квітня, на території фортеці провели фестиваль експериментальної археології.

  • Учасники заходу потрапили на кілька століть назад і спробували себе у нетипових ремеслах.

Цього року фестиваль експериментальної археології проводиться уже вчетверте. Розповідає Заремба Олександр, директор Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. 

Заремба Олександр, директор Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника:

“Це спроба на базі музею організувати захід, присвячений експериментальній археології. Це фестиваль, присвячений реконструкції різних процесів в тому вигляді, в якому вони відбувалися 300-400 років тому”.

На археологічному пікніку можна попрацювати в кузні, де робили наконечники, гаки для підвішування шабель. Хтось варив дьоготь, опісля чого виготовляли стріли.

А гостя з київщини, Тарасюк Анастасія, вподобала собі роботу із нитками.

“Це цікаво побачити різні ремесла, які були до наших днів, чим займалися наші предки. Попробувати хочеться все. Насамперед, мене зацікавили гобелени. Це тяжка робота і ось я вчусь зробити їх”, - розповідає Тарасюк Анастасія.

Подібні заходи доводять, що Кам'янець - місто історії. І, як містяни, так і туристи можуть відчути себе в різних епохах.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Де у Кам’янці не буде води? Де у Кам’янці не буде води?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up