У Кам’янці шукають кращого студента

У Кам’янці шукають кращого студента
Ілюстративне фото з мережі Інтернет
  • До Дня студента у Кам'янці - Подільсьому оголосили конкурс - "Кращий студент міста".

Активістська діяльність студента - наразі є трендом. Мало того, що ти навчаєшся - ходиш на усі лекції, здаєш практичні й вчасно пишеш дипломну. Цінується також те, чим ти займаєшся у вільний від навчання час: чи то мистецтво, чи то участь у громадському житті, спортивні змагання.

До Дня студента, який у світі відзначають 17 листопада, у Кам’янці запустили конкурс - “Найкращий студент міста”, - йдеться на сайті Кам’янець - Подільської міської ради. До 10 листопада триває прийом заявок. Слід заповнити анкету, де треба вказати дані про себе, досвід соціальної та громадської роботи, участь в соціальних проектах, акціях, фестивалях, власні досягнення та хобі.

Заповнену анкету слід відправляти до 10 листопада на електронну адресу - sportkp@ukr.net

Результат конкурсу можна побачити тут.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина У скільки обійдеться зібрати портфель кам’янецькому школярику? У скільки обійдеться зібрати портфель кам’янецькому школярику?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up