У Кам’янці стартує третій “Агроуніфест”

У Кам’янці стартує третій “Агроуніфест”
  • Ще вчора, 17 жовтня, у Кам’янці - Подільському стартував третій “Агроуніфест”.
  • До Кам’янця з’їдуться студенти-аграрії з різних українських міст, аби показати, що технічні спеціальності не заважають творчому потенціалу.

Аграрії теж можуть бути творчими. Цю тезу вже втретє доводять організатори “Агроуніфесту” у Кам’янці - Подільському. Фестиваль організовує Подільський державний аграрно-технічний університет. Мета чотриденного фесту полягає в тім, щоб показати творчий потенціал студентів аграрних навчальних закладів.

Цьогоріч участь у фестивалі візьмуть понад 400 учасників. Про це розповіли на прес-конференції для ЗМІ ректор університету Іванишин Володимир.

Іванишин Володимир, ректор (праворуч)

Змагатимуться творчі аграрії за 1,2 та 3 місця у п’яти категоріях: “Декоративно-ужиткове мистецтво”, “Театральне мистецтво”, “Інструментальне мистецтво”, “Вокальне мистецтво”, “Хореографічне мистецтво”. Конкурну програму може побачити кожен охочий кам’янчанин. Відкриття фесту та старт конкурсу запланований на 19 жовтня о 9.00 годині в актовій залі ПДАТУ.

Для кам’нчан цікаво буде знати, що 20 жовтня, починаючи із 8 ранку, перед центральником корпусом університету пройде ярмарок сільськогосподарської продукції. Там кожен зможе придбати собі товар фактично за собівартістю. Того ж дня є можливість побачити зворушливу виставу у стилі стім-панк “Тіно” від театру “Лінк”. А з 10.30 години відбудеться автопробіг до Дня автомобіліста. Стартують від вулиці Шевченка, 13.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Кам’янчани слухали світову прем’єру «Лісова пісня» (ФОТО) Кам’янчани слухали світову прем’єру «Лісова пісня» (ФОТО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up