У Кам’янці стартував фестиваль «Острів семи скарбів» (ФОТО)

У Кам’янці стартував фестиваль «Острів семи скарбів» (ФОТО)
На фото - колектив "Дукати" із Сербії
  • Найліпше вивчати географію на практиці – поїхати подорожувати  в якусь із країн, або запросити іноземних представників у гості.
  • Так, сьогодні, 19 травня, у гості до Кам’янця завітали колективи із Польщі, Сербії та Литви.
  • Кам’янчани мали змогу познайомитися із національним вбранням гостей, послухати їхніх пісень.

Фестиваль «Острів семи скарбів» у Кам’янці – Подільському проходить уже увосьме. Цьогоріч локацією для відкриття й проведення фестивалю обрали сквер «Гунські криниці». До Кам’янця на фестиваль завітали колективи із Польщі, Сербії та Литви.

Це - гості із польського міста Завєрче.

Колектив із литовського міста Укмерге.

Запальні танці подарували серби - ансамбль "Дукати".Імпровізована сцена була дещо тісна для запальних танців від учасників фестивалю. Охочих подивитися на колоритні  танці, послухати пісень прийшло до скверу чимало. Але кам’янчани на оплески були надто скупі.

Окрім гостей з-за кородну, публіку розважали колективи з Кам'янця - "Петридава", "Кам'янчанка", "Любава" та інші.

Відвідати фестиваль «Острів семи скарбів» можна ще завтра, 20 травня, і післязавтра, 21-го.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи У волонтерів «Душа бродяги» закінчуються запаси медикаментів У волонтерів «Душа бродяги» закінчуються запаси медикаментів
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up