У Кам'янці стартував відбір кандидатів на здобуття премій міської ради для обдарованих дітей

У Кам'янці стартував відбір кандидатів на здобуття премій міської ради для обдарованих дітей
  • У Кам'янці розпочали відбір кандидатів на премії від міської рада, кожна з яких складе 5 000 гривень.

Оголошується відбір кандидатів на здобуття премії міської ради для обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів комунальних установ міста Кам'янця-Подільського.

Премії міської ради для обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів комунальних установ міста засновуються з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів, стимулювання творчості та засвідчення їх особистих досягнень.

Присуджуються нагороди обдарованим учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, закладів освіти комунальних установ міста віком від 8 до 18 років, дитячим та молодіжним творчим колективам закладів культури та закладів освіти комунальних установ міста, які проживають та зареєстровані в м. Кам'янці-Подільському та досягли найвищої виконавської майстерності, стали лауреатами некомерційних мистецьких конкурсів різних рівнів, проводять активну творчу діяльність, вносять вагомі здобутки у розвиток культури міста за такими напрямками:
– премія міської ради в галузі музичного мистецтва (музичні інструменти) – одна премія;
– премія міської ради в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – одна премія;
– премія міської ради в галузі вокального мистецтва (народний, академічний, естрадний спів) – одна премія;
– премія міської ради в галузі хореографічного мистецтва (народна, сучасна, бальна, класична хореографія) – одна премія;
– премія міської ради в галузі театрального мистецтва – одна премія.

П’ять премій присуджуються з 01 січня 2018 року, згідно з досягненнями, здобутими протягом 2017 року.

Премії вручаються під час урочистостей з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (листопад).
Особі (колективу), якій присуджується премія, присвоюється звання лауреата та вручається диплом. 
Якщо премія присуджена творчому колективу - колектив отримує диплом лауреата, а премія вручається керівнику колективу. Керівник має підтвердити цільове використання коштів на потреби колективу, надавши в департамент гуманітарної політики протягом 30 днів з дня отримання премії протокол зборів колективу чи батьківського комітету.
Кандидатури для присудження премій можуть висувати: початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади, заклади культури та освіти комунальних установ міста, департамент гуманітарної політики, управління освіти і науки на підставі подання на ім’я голови комісії.

До подання про присудження премій додаються такі документи:
– розгорнута характеристика кандидата (колективу) на присудження премії, у якій висвітлюються його досягнення за попередній рік, за підписом керівника установи чи організації, де навчається кандидат або функціонує колектив, з обов’язковою інформацією про претендента: прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, домашня адреса, телефон або повна назва колективу, дата створення, прізвище, ім’я, по-батькові, адреса та телефон керівника;
– копія свідоцтва про народження або копія паспорта кандидата на премію (керівника колективу);
– документи, які посвідчують реєстрацію місця проживання кандидата на премію;
– копія дипломів, грамот, які засвідчують перемоги у конкурсах, виставках, олімпіадах, пленерах, фестивалях різних рівнів;
– копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду кандидата на премію або керівника колективу.

Пропозиції щодо кандидатур на присудження премій подаються комісії протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті міської ради про відбір кандидатів для присудження премій, тобто з 21 серпня по 19 вересня 2018 року.
Виплата премій здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених в кошторисі доходів і видатків департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради.
Розмір кожної премії складає 5000,0 грн.
Присудження премій повторно не дозволяється.

Коментарі
keyboard_arrow_up