У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії

У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії
  • «Death by Chocolate» - відомий  швейцарський рок-гурт.
  • У вересні він завітає до Кам’янця - Подільського, аби виступити на RespublicaFEST.

1-3 вересня Кам’янець - Подільський перетвориться на епіцентр потужної музики та стильного арту. У рамках RespublicaFEST до Кам’янця приїде чимало популярних українських та зарубіжних гуртів.

Так, наприклад, концерт відіграють знані у Європі музиканти із швейцарського гурту «Death by Chocolate».

Рок-гурт уже встиг об’їздити з концертами ледь не весь світ. А от в Україні вони у вересні виступатимуть вперше. Хлопці представлять тут свіжий альбом «Crooked For You», записаний із чотириразовим володарем Grammy, культовим американським продюсером Вансом Пауелом.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up