У Кам’янці віднайшли залишки давньої споруди та мощення дороги 17-18 століть

У Кам’янці віднайшли залишки давньої споруди та мощення дороги 17-18 століть
Фото зі сторінки у мережі Фейсбук
  • Археологи продовжують розкопки у Кам'янці-Подільському.
  • Вчора, 7 червня, дослідники повідомили про нову знахідку.

Наразі на території фортеці проводяться археологічні дослідження на місці розташування церкви Покрови Богородиці та костелу святого Станіслава. Нещодавно археологами там було розкрито 5 поховань та залишки будівлі, яка, ймовірно, є склепиком в якому був похований один з магнатів Потоцьких (згідно опису 1613 року).

А вчора, 7 червня, музейники на сторінці у мережі Фейсбук, повідомили про ще одну знахідку. На місті втраченої історичної забудови, що знаходиться по вулиці Татарська, 17/1 віднайшли залишки стін, підвал, а також два рівні мощення дороги. Ці мощення датуються періодом Кам’янецького еялету (ред. провінція Османської імперії, що існувала на території Поділля з 1672 до 1699 року) та середини – ІІ половини XVIII століття.

Мощення турецького періоду (1672-1699 рр.) складається з великих піщаних та вапнякових плит.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up