У Кам’янці завершився опалювальний сезон

У Кам’янці завершився  опалювальний сезон
  • Уже сьогодні, 21 березня, у Кам’янці – Подільському закінчується опалювальний сезон.
  • Але послуги централізованого опалення продовжуватимуться у школах, дитсадках та лікарнях.

Опалювальний сезон 2016-2017 закінчився. Про це йдеться на офіційному сайті Кам’янець – Подільської міської ради. Причиною припинення постачання теплової енергії у помешкання кам’янчан - різке зростання температури повітря. І саме тому, щоб забезпечити ефективне використання енергоносіїв, з 21 березня в місті припиняється опалювальний сезон. Тим самим буде призупинено постачання теплової енергії на опалення всім споживачам міста.

Але КП «Міськтепловоденергія» дали доручення продовжувати надання послуги із централізованого теплопостачання школам, дитячим садкам і лікарням до додаткового розпорядження про припинення.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up