Валерію Лізвінському у Кам’янці встановлять меморіальну дошку

  • 26 квітня у Кам'янці встановлять пам'ятний знак Валерію Лізвінському.
  • Кам'янчанин загинув, захищаючи Донецький аеропорт.
Валерію Лізвінському у Кам’янці встановлять меморіальну дошку

На фасаді ЗОШ №15 у Кам'янці - Подільському, 26 квтіня урочисто відкриють меморіальну дошку, присвячену пам'яті загиблому в зоні АТО кам'янчанину, Валерію Лізвінському.

Відкриття дошки заплановане на 11.00 годину 26 квітня. Долучитися до заходу запрошують усіх небайдужих, - йдеться на сайті міськради.

ДОВІДКА: Лізвінський Валерій Іванович- капітан Збройних сил України, офіцер запасу, військовий інженер, саперна справа. Брав участь у миротворчих операціях.

Народився у Кам’янці – Подільському 2 квітня 1966 року.

Валерій Іванович був мобілізований у вересні 2014-го. Помічник командира батальйону з оперативного забезпечення, 81-ша окрема аеромобільна бригада — 122-й окремий аеромобільний батальйон. З листопада служив в Костянтинівці, 6 січня 2015-го відбув на ротацію в Донецький аеропорт.

16 січня пережив хімічну атаку. 19 січня 2015-го загинув під час оборони Донецького аеропорту. Після вибуху та завалів у новому терміналі аеропорту доля Лізвінського була невідома.

Тіло доставили додому лише через місяць. Похований в Кам'янці-Подільському 22 лютого 2015-го на Алеї слави міського кладовища. Без Валерія залишилася дружина Майя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up