"Відділ кадрів" "Na-starte": кам’янецьке шоу потребує підтримки

  • Розважальне шоу "Відділ кадрів" набирає обертів. В ефір вийшло уже шість випусків програми. Але творці проекту зупинятися не збираються. 
  • Та для того, аби надалі вдосконалюватися та продовжувати створювати якісний український контент, потрібна фінансова підтримка. 
  • Саме із цією метою кам’янецький "Відділ кадрів" долучився краудфандингової платформи  "Na-starte. Підтримати проект може кожен небайдужий. 
"Відділ кадрів" "Na-starte": кам’янецьке шоу потребує підтримки
Кам’янеччина - маленька Батьківщина талановитих людей. Активні, креативні та творчі люди продовжують невтомно й невпинно працювати над тим, щоб про Україну та, зокрема, Кам’янець – Подільський дізналися в усьому світі.
А полекуди й так трапляється, що за кордоном добре знають про нашого земляка, а самі ж кам'янчани й не чули про їхні таланти. І саме для того, аби кожен мешканець Кам'янеччини мав змогу пишатися своїми земляками, ініціативна група взялася до реалізації шоу "Відділ кадрів". 
 
 Сама програма складається із трьох розділів: інтерв’ю із гостем у студії, рубрика "Шопопалошоу" та рубрика-опитування "Крок за кроком". Наразі у мережі вже є шостий випуск програми. Режисер та його команда обіцяє, що продовжуватиме дивувати глядачів і підготували ще чимало цікавого.
Проте для того, щоб надалі продовжувати займатися просуванням та продакшном шоу "Відділ кадрів", треба фінансова підтримка. Адже досі все фінансується з кишені режисера-ентузіаста. 
А від сьогодні, 18 квітня, "Відділ кадрів" шукатиме підтримки на краудфандинговій платформі "Na-starte". Підтримати кам’янчан може кожен, кому сподобається ідея стартапу. Варто лиш перейти за посиланням.
Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up