“Вікімандри” відзначили банери та краще фото із зображенням фортеці Кам'янця

- Проект “Вікімандри” провів конкурс на найліпші світлини.
- Друге й третє місце в спецномінації конкурсу «Вікі любить пам’ятки» здобули відразу два банери, на яких зображено Стару фортецю в Кам’янці - Подільському.
- Кам’янецька фортеця також стала об’єктом знімку, що переміг в номінації “Найкраще фото Хмельниччини”.
На конкурс банерів проекту «Вікімандри» відправили 54 роботи з українськими пам’ятками. У спецномінації «Вікі любить пам’ятки» у трійку ліпший ввійшли два банери із зображенням кам’янецької фортеці. Перше місце здобув банер з панорамою української столиці – Подолу та Поштової площі. Про це йдеться на сайті “Вікі любить пам’ятки”.
Також окреме і незалежне журі спецномінації відзначило банери із зображеннями Білої Церкви та Меджибожу.
У номаніції “Найкраще фото Хмельниччини” перемогу здобула світлина Кам’янець-Подільської фортеці, яку зробив Максим Присяжнюк.

Член журі Роман Бречко так прокоментував цю світлину:
“Технічно добре, приємне м’яке світло, але будинок зліва забирає надто багато уваги”.