Вулицю Суворова у Кам’янці таки перейменують

  • На сесії міськради вчора, 5 вересня, одним із питань порядку денного було: чи вилучити вулицю Суворова зі списку тих вулиць міста, які підлягають перейменуванню?
  • На засіданні були присутні й мешканці будинків по вулиці Суворова. Кам’янчани виступили проти перейменування.
  • Але депутати, проголосувавши, вирішили, що назву вулиці Суворова таки змінять.
Вулицю Суворова у Кам’янці таки перейменують
Ілюстративне фото з мережі Інтернет

Перейменування вулиць, згідно із чинним Законом України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, у Кам’янці завжди викликає чимало коментарів та питань. Зокрема, є вулиця Суворова, яку в місті планують перейменувати. Проте на вчорашнє засідання сесії міської ради прийшли мешканці будинків по цій вулиці. Кам’янчани виступили проти того, аби вулицю Суворова перейменували.

Та голосів для того, аби таки зняти вулицю Суворова із реєстру вулиць, що підлягають перейменуванню, було недостатньо. До голосування за це питання поверталися двічі. Вулицю Суворова таки перейменують.

Нагадаємо, на сесії міськради 4 липня було вирішено вулицю Суворова поки не перейменовувати.

Коментарі

Міський будинок культури у Кам`янці ось уже чотири роки не функціонує через пожежу. Відкриття будівлі постійно переносили. Наразі...

У Кам’янці пройде конкурс «Замковий етюд». Художники з різних куточків країни передаватимуть красу міста на полотнах.

Кам’янець наче створений для кохання - легендарна фортеця, романтика каньйону, старовинні вулиці. Місто навіть у весняну...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up