Як Кам’янець відривався під пісні MONATIK-а (ФОТО)

Як Кам’янець відривався під пісні MONATIK-а (ФОТО)
  • Вчора, 14 травня, у Кам’янці – Подільському пройшов фестиваль «Фортеця-фест».
  • Концерт зібрав прихильників творчості українського виконавця  MONATIK-а, який був хедлайнером цьогорічного фестивалю.
  • Журналісти «20 хвилин» бачили, як Кам’янець запалював на «Фортеці-фест».

Прихильники українського виконавця MONATIK-а біля входу до мотобольного стадіону зібралися завчасно, аби нічого не пропустити.На фестиваль приходили сім'ями, у дружньому колі товаришів або знайомилися із новими людьми просто на заході.На фесті було багато школярів, котрі, як тільки побачили свого кумира, просто шаленіли.

Вели фестиваль улюблені кам’янецькі КВН-щики – Володимир Черняк та Артем Мартиросян.Розігрівали публіку місцеві гурти – «DOFAMIN», «Бекінгем» та «Re-mix».

Ведучі познайомили глядачів із найбільшими прихильниками творчості MONATIK-а, котрі підготували на «Фортецю-фест» плакати.А от маленька Соня, хоч жодних пісень MONATIK-а на пам’ятала, проте, коли її кумир вийшов на сцену, дівчинка відривалася під запальні ритми.

Парапети, що мали б стримувати натовп, у якийсь момент не витримували, і течія прихильників MONATIK-а просто ринула під сцену. Під завершення «Фортеці-фест», виступав кам’янецький гурт «Експансія», який потішив учасників заходу не лише драйвовими композиціями, а й  виконанням ліричних пісень.

Коментарі
keyboard_arrow_up