Як таборували кам'янецькі пластуни

  • Цьогоріч «Пласт» відзначав 105-ту річницю від дня заснування організації.
  • Вже вдруге кам’янецькі платсуни відвідали пластовий табір «Портал».
  • Чого навчалися пластуни – читайте далі.
Як таборували кам'янецькі пластуни
Фото прес-служби "Пласту" у Кам'янці - Подільському

Вже вдруге за цей рік відбувся пластовий табір «Портал» обласного рівня. Провели таборування у  мальовничому селі Антоніни, що на Хмельниччині. Участь взяли 39 юнаків та юначок віком від 11 до 17 років з Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Шепетівки, Теофіполя, Староконстянтинова, Києва та Енергодару.

 Основною метою табору «Портал» було навчання дітей самозарадності за пластовою (скаутською) методикою, а також організація якісного активного відпочинку дітей. Комендантом табору був старший пластун Віктор Годний, голова пластового осередку в Кам’янці-Подільському.

Таборова програма допомогла учасникам ознайомитись із історією України, основами краєзнавства на прикладі дослідження старовинного селища Антоніни, орієнтуванню на місцевості, куховарства на відкритому вогнищі, основ поводженню на воді із запливами на байдарках, побудові таборових конструкції, вивченням українських пісень, спортивних ігор та основ радіозв’язку. Родзинкою відпочинку були нічні вишколи, вечірні співи біля ватри, оригінальні смаколики таборової кухні та гостьовий день, де діти ділились своїми новими набутими знаннями із батьками та гостями «Порталу».

Цього літа це - вже другий табір кам‘янецьких пластунів. Перший відбувся на початку червня в селі Смотрич, Дунаєвецького району для учасників 6-11 років.

Усі учасники пластового табору «Портал» обласного рівня бажають кам’янчанам гарного літнього відпочинку і активного дозвілля!

Матеріал і фото підготував прес-центр Скаутської організації «Пласт», м. Кам’янця-Подільського

Коментарі

У Кам’янці змінюватимуть рух транспорту у зв’язку з початком ремонтних робіт по вулиці Північній.

Археологи, які працюють на території Старої фортеці, повідомили про нові знахідки.

Що в Кам’янці відбулося упродовж минулого тижня – читайте у традиційному огляді новин від «20 хвилин».

Щороку в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Що цікавого підготували у Кам’янці до свята – знають...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up