Як у Кам’янці відзначатимуть День туризму?

  • З 25 числа у Кам`янці заплановані заходи, присвячені до Дня туризму.
  • Готують безкоштовні дегустації страв від шеф-кухарів, пізнавальні лекції, екскурсії і ще чимало цікавого.
Як у Кам’янці відзначатимуть День туризму?

Всесвітній День туризму щороку відзначається  27 жовтня. Цьогоріч у Кам`янці відбудеться багато різних подій. Їх мета - привабити туристів до міста на святкування, яке триватиме від 25 до 27 вересня. Програму намагаються підлаштувати так, ніби кожен - потенційний турист. Тому події різнопланові та охоплюють якомога більшу кількість тематик. До речі, участь у заходах - безкоштовна, але вимагає попередньої реєстрації.

Програма Дня туризму буде поділена на декілька напрямків: «пізнаємо», «смакуємо», «відпочиваємо», «драйвуємо», «святкуємо».

Наприклад, напрям «Пізнаємо» включатиме екскурсії і прогулянки різними пам`ятними місцями, лекції про природні та історичні цінності Кам`янця, майстер-класи. На заходах, позначених напрямом «смакуємо», гостей пригощатимуть стравами від шеф-поварів.  «Відпочиваємо» - включатиме презентацію комплексного обслуговування конференц-сервісу на базі готелю «7 днів» та костюмовану прогулянку Старим містом. Для любителів активного відпочинку - напрям «Драйвуємо». Він пропонує проходження в альпін-парку, на тролейній переправі.

До Всесвітнього Дня туризму проведуть конкурс на найкращий сувенір міста.  У межах напрямку “Святкуємо” відбудеться урочисте нагородження працівників туризму, презентація проекту «Рекомендуємо екскурсовода».

Детальну програму, можна подивитись тут. Реєструватися на події слід за вказаними номерами.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up