Як у Кам’янці відзначатимуть День вишиванки?

Як у Кам’янці відзначатимуть День вишиванки?
  • 18 травня, а це вже у четвер, українці відзначатимуть День вишиванки.
  • З нагоди святкування цього дня у Кам’янці – Подільському організовують перфоманс та майстер-класи з вишивки.

Щороку День вишиванки відзначають у третій четвер травня. Цього року дата припадає на 18 травня.

Тож уже за три дні, 18 травня, об 11.00 годині у виставковій залі пройде перфоманс та майстер-класи «Рушник долі у весільному обряді», - інформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради. У Виставковій залі також  відбудеться відкриття Школи традиційної майстерності Божени Філатової – майстра художньої вишивки і писанкарства. Глядачам презентують також виставку весільних рушників.

На цей же час, на Алеї вишиванки біля центральної бібліотеки ім. Костя Солухи заплановано фотосушку «Українська вишиванка – молитва без слів».

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
keyboard_arrow_up