Як зустріти 2018 так, щоб щастило весь рік?

Як зустріти 2018 так, щоб щастило весь рік?
Фото взяте з мережі Інтернет
  • Прикмети можна ігнорувати і над ними насміхатися, проте важко заперечити, що часто вони можуть створити особливий настрій та зробити Новий рік більш атмосферним.
  • Журналісти “20 хвилин” вирішили дізнатися, які прикмети є важливими, щоб у році собаки Вам щастило.

 

За китайським календарем новий рік буде роком жовтої земляної Собаки. Ця тварина віддана людям та дружелюбна, цей знак зодіаку приносить спокій та рівновагу. Проте за повір’ям покровительку року можна і розізлити. Журналісти “20 хвилин” вирішили дізнатися, як потрібно зустріти свято, щоб 2018 рік був вдалим.

Який одяг варто обрати?

Новий рік краще зустрічати у кольорах, які усоблюватимуть свято - жовтому, чорному, золотому, оранжевому. Радять також використовувати не надто яскраві відтінки, а скоріше пастельні. До речі, такі ж кольори мають переважати у новорічному декорі та на святковому столі.

Що поставити на стіл?

Відомо, що собака полюбляє просту та м’ясну їжу, на це варто націлюватися і при складанні святкового меню. Варто уникати витіюватих рецептів, які невластиві для української кухні. На столі має бути багато м’яса, а от якого і у якому вигляді - це уже на розсуд господарів свята.

Що варто робити?

Новорічну ніч варто провести у колі рідних та близьких, адже собака - це надзвичайно дружелюбна тварина, котра любить велику компанію.

За можливості корисно буде здійснити прогулянку на свіжому повітрі. Собака любить відкритий простір та часто їй тісно у квартирних апартаментах.

Собака любить порядок, тому перед новим роком краще позбутися старих та непотрібних речей.

А чи вірите Ви у прикмети, і як будете зустрічати Новий рік? Діліться у коментарях.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up