Ясмін, Суламіта, Аскольд та Єлісей: якими іменами називали немовлят у Кам’янці в червні?

Ясмін, Суламіта, Аскольд та Єлісей: якими іменами називали немовлят у Кам’янці в червні?
Фото з мережі Інтернет
  • У червні в Кам’янці – Подільському народилося вісімдесят немовлят.
  • Батьки називали діток як поширеними іменами (Іван, Артем, Поліна, Анна), так і рідковживаними (Христофор, Єлісей, Ясін, Суламіта).

Загалом у Кам’янці за червень  світ побачило 80 малюків, серед яких - 36 хлопчиків та 44 дівчинки. Про це йдеться на сайті міськради з посиланням на інформаці. міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Якими іменами називали цього місяця батьки своїх новонароджених чад?

Найпоширеніші чоловічі імена: Іван, Матвій, Артем, Максим, Владислав. А серед рідковживаних були такі: Тимур, Макар, Аскольд, Єлісей, Остап, Христофор.

Жіночі імена, що трапляються часто: Олександра, Поліна, Соломія, Анна. А серед рідкісних – такі: Майя, Кароліна, Ярослава, Міланія, Марта, Зоряна, Сара, Ясмін, Аніта, Суламіта, Варвара.

Також у червні виявили бажання узаконити свої стосунки 97 закоханих пар, а розірвати їх – 25.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up